0 x 0

Årsmøte i skogeierlaget

Her finner du all informasjon du trenger til andelseier- og årsmøtene. Det er:

 

AGENDA for digitale årsmøter finner du HER

 


 1. Innkalling og saksliste, finn ditt skogeierlag sortert etter fylke og dato
 2. 
Årsmeldingen for ALLSKOG SA finner du her
 3. Høringsutkast om vedtektsendringer for ALLSKOG SA
 4. Notat som forklarer forslag til vedtektsendringer i ALLSKOG SA og forslag til vedtak

Velkommen til møter i regi av ALLSKOG SA og skogeierlaget. Husk at det er gjennom disse møtene du utøver ditt eierskap i ALLSKOG.

Møre og Romsdal  
Dato Skogeierlag Sted  Tid Innkalling
09.03.2020 Tingvoll Fjordsenteret, Straumsnes 19.30 Her
09.03.2020 Gjemnes og Frei Hjorten Kafe, Batnfjordsøra 19.00 Her
09.03.2020 Stordal-Norddal Muritunet, Valldal 20.00 Her
10.03.2020 Stranda Velledalen grendahus 19.30 Her
10.03.2020 Sykkylven Velledalen grendahus 19.30 Her
10.03.2020 Rauma Centrum Cafe, Isfjorden 19.30 Her
11.03.2020 Søre-Sunnmøre Eidsåtun 19.00 Her
11.03.2020 Molde og Hustadvika Kommunsalen, Averøy 19.30 Her
12.03.2020 Bjørkedal Bjørkedal  16.30 Her
12.03.2020 Volda/Ørsta Ivar Aasen-senteret, Ørsta 19.30 Her
12.03.2020 Sunndal Ålvundeid Grendahus 19.00 Her
16.03.2020 Halsa Rasteplassen på Liabø 19.30 Her
17.03.2020 Rindal Bolme pensjonat, Rindal 20.00 Her
17.03.2020 Surnadal Bolme pensjonat, Rindal 20.00 Her
17.03.2020 Aure og Tustna Aure Gjestegård 19.30 Her
17.03.2020 Nordre Sunnmøre Fjellstova, Ørskog 19.30 Her
17.03.2020 Vestnes Fjellstova, Ørskog 19.30 Her
19.03.2020 Nesset Kavli, Moen gård 20.00 Her
         
         
Nordland                  
Dato Skogeierlag Sted  Tid Innkalling
10.03.2020 Beiarn Skjerstad Kroa Storjord 12.00 Her
12.03.2020 Bindal Årsandøy Forsamlingshus 19.30 Her
11.03.2020 Velfjord/Sømna Helgeland museum, Hommelstø 19.00 Her
11.03.2020 Ytre Helgeland Restaurant Napoli 13.00 Her
16.03.2020 Grane Trixie gatekjøkken, Trofors 19.00 Her
16.03.2020 Hattfjelldal Trixie gatekjøkken, Trofors 19.00 Her
16.03.2020 Rana Bimbo veikro, Selfors 19.30 Her
17.03.2020 Vefsn Vefsn Landbruksskole 19.30 Her
17.03.2020 Salten Nordnes Camp og bygdesenter 19.30 Her
18.03.2020 Vesterålen Kleiva Landbruksskole 19.30 Her
19.03.2020 Hemnes Korgen vertshus 12.00 Her
19.03.2020 Bodin På Soløy hos Per Eggesvik 12.00 Her
19.03.2020 Ofoten Herjangen Grendehus 19.00 Her
         
Trøndelag (nord)  
Dato Skogeierlag Sted  Tid Innkalling
09.03.2020 Høylandet Børstad gård 19.00 Her
09.03.2020 Inderøy og Mosvik Gulburet, Inderøy 19.30 Her
09.03.2020 Snåsa Snåsa Hotell 19.30 Her
09.03.2020 Levanger  Levanger vg skole 19.00 Her
10.03.2020 Hegra Fantasigården, Hell 19.00 Her
10.03.2020 Stjørdal Fantasigården, Hell 19.00 Her
11.03.2020 Leksvik Skaugdal grendahus 19.30 Her
11.03.2020 Namdalseid og Flatanger Kvatninga 19.00 Her
11.03.2020 Namsos Kvatninga 19.00 Her
11.03.2020 Overhalla Kvatninga 19.00 Her
11.03.2020 Verran Malm hotell 19.00 Her
16.03.2020 Foldereid Coop-kafeen i Kolvereid 19.30 Her
16.03.2020 Namsskogan Kommunehuset på Namsskogan 19.30 Her
16.03.2020 Frosta-Åsen Storstua hos Odd A. Sætertrø, Åsen 19.00 Her
17.03.2020 Meråker Meråker vg skole 19.00 Her
17.03.2020 Steinkjer Jadarheim grendehus, Beitstad 19.00 Her
18.03.2020 Grong og Harran Harran Kro 19.00 Her
19.03.2020 Lierne Jule Grendehus 19.00 Her
19.03.2020 Verdal Trones Bruk 19.00 Her
19.03.2020 Røyrvik Røyrvik Gjestegård 19.00 Her
         
         
Trøndelag  (sør)  
Dato Skogeierlag Sted  Tid Innkalling
09.03.2020 Agdenes Orkdal rådhus 19.30 Her
09.03.2020 Orkdal Orkdal rådhus 19.30 Her
09.03.2020 Selbu Vertshuset Caroline, Selbu 19.00 Her
09.03.2020 Tydal Vertshuset Caroline, Selbu 19.00 Her
10.03.2020 Hemne, Snillfjord og Hitra Hotell Koselig 19.30 Her
10.03.2020 Nordfosen Kommunestyresalen i Åfjord 19.30 Her
10.03.2020 Midtre Gauldal Budal Flerbrukshus 19.30 Her
10.03.2020 Klæbu ALLSKOG, Ingvald Ystgaards vei 13 A 19.00 Her
10.03.2020 Strinda ALLSKOG, Ingvald Ystgaards vei 13 A 19.00 Her
10.03.2020 Trondheim ALLSKOG, Ingvald Ystgaards vei 13 A 19.00 Her
11.03.2020 Rissa Skaugdal grendahus 19.30 Her
11.03.2020 Skaun Skaun Menighetshus 19.00 Her
11.03.2020 Malvik Midtsand Grendahus 19.00 Her
12.03.2020 Rørosbygdene Stensaasen Reinsdyrslakteri 19.30 Her
16.03.2020 Meldal Meldal rådhus 19.30 Her
17.03.2020 Holtålen Kaffekråa, Ålen 19.30 Her
18.03.2020 Osen Kaffekosen, Coop Osen 19.30 Her
19.03.2020 Hølonda Flå skytterlags klubbhus 19.00 Her
19.03.2020 Melhus Flå skytterlags klubbhus 19.00 Her
19.03.2020 Rennebu-Oppdal Mjuklia, Berkåk 19.00 Her
         
Troms  
Dato Skogeierlag Sted  Tid Innkalling
10.03.2020 Nordreisa Taket Cafe 12.00 Her
20.03.2020 Trondenes Tjelsundbru kro 11.00 Her
21.03.2020 Bardu Bardufosstun 12.00 Her
21.03.2020 Målselv Bardufosstun 12.00 Her
21.03.2020 Indre Sør-Troms Bardufosstun 12.00 Her
21.03.2020 Midt-Troms Bardufosstun 12.00 Her
22.03.2020 Lyngen Vollan gjestestue 14.00 Her
22.03.2020 Balsfjord Malangen Vollan gjestestue 14.00 Her
22.03.2020 Tromsøysund Vollan gjestestue 14.00 Her