Pågående planprosjekter

Allma_screens_comp_kvadrat

Er du skogeier i en av disse kommunene, finner du mer informasjon om prosjektet på Min side, eller i brosjyren som du har fått på e-post. Brukernavn og passord til Min side finner du også i e-posten.

Allma_screens_comp_kvadrat

Skogbruksplan i Trondheim kommune

Bestillingsfrist 1. mars. Informasjonsmøte 21. februar. Spørsmål til Allskog sendes til trondheim@allskog.no.

Skogbruksplan i Surnadal kommune

Bestillingsfristen er utløpt. Spørsmål til Allskog sendes til surnadal@allskog.no.

Skogbruksplan i nye Molde kommune

Bestillingsfristen er utløpt. Spørsmål til Allskog sendes til molde@allskog.no.

Skogbruksplan i gamle Verran kommune

Bestillingsfristen er gått ut. Spørsmål til Allskog sendes til verran@allskog.no.

Skogbruksplan i Hemnes, Vefsn, Grane og Hattfjelldal kommuner

Bestillingsfristen er gått ut. Spørsmål til Allskog sendes på hemnes@allskog.no, vefsn@allskog.no, grane@allskog.no eller hattfjelldal@allskog.no.

Skogbruksplan i Harstad, Kvæfjord og Tjeldsund kommuner

Bestillingsfristen er gått ut. Spørsmål til Allskog sendes på harstad@allskog.no, kvafjord@allskog.no eller tjeldsund@allskog.no.

Skogbruksplan i Inderøy og gamle Mosvik kommune

Bestillingsfristen er gått ut. Spørsmål til Allskog sendes til inderoy@allskog.no eller mosvik@allskog.no.